ברכות בהתאמה אישית

צריכים לכתוב ברכה? נדרי חתונה? מכתב פרידה מהעבודה? מכתב תודה? הספד או כל טקסט אישי ורגשי אחר? תנו לי לעזור לכם!

כשגרתי באמסטרדם, סיוון הבן ביקש ממני שאכתוב ברכה לזוגתו דאז. הוא היה כל כך מרוצה מהתוצאה המדויקת והמרגשת, שכשסיים לקרוא אותה אמר "יופי, עכשיו תכתבי לה ברכות לכל יומולדת בעשור הקרוב". לאחרונה גיליתי שבאמת יש ביקוש רב לדבר הזה, כתיבת ברכות. אנשים רוצים להביע הרבה רגש ולא תמיד מצליחים להביא אותו לידי ביטוי בכתב.

אז אחרי יותר מעשור של עבודה בתחום הכתיבה ושנים בהן הכתבתי לחברות מה לסמס לדייטים שלהן, איך לעשות שיחה קשה עם בן הזוג, איך לרגש בברכה (מעבר ל"מלא מזל טוב!!!!") או איך לנסח הצעה למקום עבודה, החלטתי לעשות צעד ולהציע שירותי כתיבת ברכות, מכתבים וטקסטים רגשיים שונים.

הדבר האהוב עליי תמיד היה לכתוב, ובעיקר לגרום לאנשים לבכות מהברכות שלי בימי הולדת (זה בכי טוב!) או, שלא נדע, לגרום לאנשים לצחוק מהנאום שלי בהלוויות. לרוב שניהם עבדו.

אז אם אתם מעוניינים לכתוב ברכה מרגשת ליום הולדת 80 לסבתא, מכתב פרידה ממקום עבודה שממש אהבתם, מכתב תודה למרצה שהשפיע עליכם, ברכה לאחותך שתיכף יולדת, נדרים לחתונה, סיום לימודי רפואה של החברה הכי טובה, מכתב תודה להורים או כל דבר אחר, אני אשמח לעזור לכם לייצר את הטקסט המדויק, המרגש או המצחיק שתרצו.

אז איך זה עובד?

אתם שולחים לי הודעה דרך האתר או פונים אליי במייל sivanstromz@gmail.com וכותבים בקצרה למי אתם רוצים לכתוב ברכה/מכתב ולכבוד איזה מאורע. אני שולחת לכם שאלון על מנת להכיר אתכם, את הנמען שאתם רוצים לברך ואת הקשר שלכם, כדי שאוכל לכתוב טקסט שיהיה אותנטי וירגיש לכם כאילו כתבתם אותו לבד. מהתשובות המפורטות שלכם אני כותבת את הברכה או המכתב, וביחד אנחנו ממשיכים לדייק את הטקסט עד לתוצאה המושלמת עבורכם.

כמה זה עולה?

כתיבת ברכה אישית או מכתב נעה בין 150 ל-350 ש"ח, תלוי באופי הברכה, באורכה ובמספר השינויים שתרצו לבצע בה לאחר הכתיבה שלי.

המברכים ממליצים

"איזה כישרון יא אללה! הלוואי עליי. באמת זה נשמע כאילו אני כתבתי! זה מעולה, אני בצמרמורות"

דניאל, כתבתי ברכת יום הולדת לאשתו

"וואו, אני בוכה! זה מושלם! תודה רבה רבה, סגרת לי פינה שלי היה קצת קשה לסגור"

רעות, כתבתי מכתב תודה להוריה

"זה מעולה! זה מצויין! התהליך היה מצויין וזה רעיון ממש יפה"

יעל, כתבתי ברכה ליום הולדת של אבא שלה

רוצים ברכה בהזמנה אישית?